Відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту і з питань бюджету та фінансів.

      8 листопада 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту і з питань бюджету та фінансів.

      Депутати погодили розпорядження голови районної державної адміністрації «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» та «Про перерозподіл видатків районного бюджету на 2017 рік», з якими ознайомив присутніх Володимир Нечипорук - начальник фінансового управління  райдержадміністрації.

Наступним заслухали і обговорили  на комісії питання, яке стосувалося подальшої долі терапевтичного відділення №2 Здолбунівської ЦРЛ в смт.Мізоч  підняте у зверненні депутата  Рівненської обласної ради Владислава Сухляка.

     Під час підготовки до засідання комісії свої пропозиції з даного питання надали головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олег Сумко, головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні Владислав Сухляк, Здолбунівська райдержадміністрація, директор Здолбунівського районного територіального центру з обслуговування одиноких громадян похилого віку Анатолій Ліщинський.

     Головний лікар КЗОЗ«Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги» Олег Сумко повідомив, що не має потреби у відкритті додаткових ліжок денного стаціонару на базі закритого терапевтичного відділення №2 Здолбунівської ЦРЛ.

    Заступник голови районної ради, член Госпітальної ради Олександр Бухало розповів про хоспісну допомогу для важкохворих. В Рівненській області функціонує хоспіс в м.Дубно, де надається медична допомога важкохворим і є вільні місця. Потреби ще одного хоспісу не має.

     Районною державною адміністрацією з даного питання видано відповідне доручення голови адміністрації, в якому зобов’язують Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розширити стаціонарне відділення на 15 ліжок для постійного проживання одиноких осіб в приміщенні терапевтичного відділення №2 смт.Мізоч. Варто зазначити, що дане доручення суперечить прийнятому рішенню районної ради від 18 жовтня № 383 «Про відновлення роботи терапевтичного  відділення №2 смт. Мізоч Здолбунівської центральної районної лікарні».

     Всі інформації депутати взяли до відома і перейшли до активного обговорення. Голова районної ради Олег Дацюк звернув увагу на необхідність збереження даного приміщення для потреб населення. В свою чергу депутат районної ради Олександр Андріюк вніс пропозицію рекомендувати балансоутримувачу приміщення, тобто Здолбунівській центральній районній лікарні, виготовити проектно-кошторисну документацію для проведення ремонтних робіт в зазначеному приміщенні, яка й була підтримана більшістю членів постійних комісій. 

 

Додатки: 

Посилання