Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2018-2022 роки

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ 

 від 20 грудня 2017 року                                                     № 423          

Про районну програму відпочинку

та оздоровлення дітей на 2018-2022 роки

            З метою створення належних умов для відпочинку і оздоровлення дітей,  які  потребують   особливої   соціальної    уваги   та підтримки, та дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями, президією  районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2018-2022 роки (далі - Програма), яка схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 листопада 2017 року № 479 (додається).
  2. Райдержадміністрації:
  • забезпечити виконання заходів даної Програми;
  • фінансування здійснювати за рахунок коштів, передбачених у відповідних бюджетах на відпочинок та оздоровлення дітей, а також із залученням позабюджетних коштів, не заборонених чинним законодавством.

3. Організацію за виконанням рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації Гридіна С.В.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань бюджету та фінансів (Жовтанюк І.Б.).

Голова ради                                                                        О.Дацюк

 

 

 

Посилання