Про надання згоди на здачу в оренду частини нежитлових приміщень комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ 

 від 20 грудня 2017 року                                                         №429

Про надання згоди на здачу в оренду

частини нежитлових приміщень комунального

закладу охорони здоров’я «Здолбунівський

районний центр первинної медичної допомоги»

            Керуючись частиною 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі клопотання комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», за погодженням з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:          

            1. Дати згоду комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» на  здачу в оренду частини нежитлових  приміщень, які знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» та є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, а саме:

- частини нежитлового приміщення, загальною площею 20,5 кв.м., що знаходиться за адресою: м.Здолбунів, вул. Г.Мазепи, 25, для надання послуг із оздоровлення фітопродукцією;

- частини нежитлового приміщення загальною площею 8,0 кв.м., що знаходиться за адресою: м.Здолбунів, вул. Г.Мазепи, 25, для надання медичних послуг масажу.

2. Доручити комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»  провести укладання договору оренди вказаних приміщень у відповідності до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, затвердженого рішенням районної ради від 23 жовтня 2013 року №566 «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2007 року №306 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад району» та рішення районної ради від 19 жовтня 2016 року №187 «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району, затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 20 грудня 2007 року №305».

3. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                             О.Дацюк

 

Посилання