Про   хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ 

 від 20 грудня 2017 року                                                         № 412

Про   хід виконання Програми

економічного та соціального розвитку

Здолбунівського району на 2017 рік

Заслухавши інформацію начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації Іванюка О.М. про   хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік,  районна рада відзначає, що заходи, спрямовані на реалізацію пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку району, в основному виконуються.

Керуючись п. 16, 28, ч.1, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Інформацію про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік  взяти до відома (інформація додається).

            2. Заходи Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік, які виконані, зняти з контролю, а не виконані залишити на контролі і перенести на виконання у 2018 році.

            3. Доручити районній державній адміністрації розробити Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік з урахуванням соціально-економічної ситуації в районі, наявності бюджетних призначень на 2018 рік, першочерговості виконання заходів та подати її на затвердження районною радою в установленому порядку.

            4. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та відомств, районним організаціям і установам, суб’єктам господарювання району продовжити роботу щодо забезпечення стабілізації роботи у галузях господарського комплексу, соціальній та гуманітарній сферах району.

            5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

Голова ради                                                                                                           О.Дацюк                                                                 

 

Посилання