Про вилучення з оперативного управління Здолбунівської центральної районної лікарні майнового комплексу терапевтичного відділення №2, що знаходиться за адресою: селище Мізоч, вул.Б.Хмельницького, 1

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ проект

 від «___» _____________ 2017 року                                                         № ____

Про вилучення з оперативного управління

Здолбунівської центральної районної лікарні

майнового комплексу терапевтичного відділення №2,

що знаходиться за адресою:

селище Мізоч, вул.Б.Хмельницького, 1

Керуючись частиною 2 статті 137 Господарського кодексу України, відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі клопотання Здолбунівської центральної районної лікарні, листів Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з метою забезпечення реалізації державної та регіональної політики у сфері управління об’єктами комунальної власності,  за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вилучити з оперативного управління Здолбунівської центральної районної лікарні майновий комплекс терапевтичного відділення №2, що знаходиться за адресою: селище Мізоч, вул.Б.Хмельницького, 1, який є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району,  перебуває на балансі Здолбунівської центральної районної лікарні та не використовуються.

2. Передати вищевказаний майновий комплекс в оперативне управління Здолбунівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

3. Доручити Здолбунівській центральній районній лікарні провести передачу-приймання вищезазначеного майнового комплексу на баланс Здолбунівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до чинного законодавства України та про хід виконання рішення проінформувати районну раду до 20 січня 2018 року.

4. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації після оформлення відповідних документів внести зміни до Переліку об`єктів спільної власності територіальних громад району та подати їх районній раді на затвердження.

5. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                                         О.Дацюк

Проект рішення підготував:

Начальник управління промисловості, інфраструктури

та агропромислового розвитку

райдержадміністрації                                                                                 Іванюк О.М.

 

Посилання