Про вилучення з оперативного управління Головного територіального управління юстиції у Рівненській області частини приміщення по вул.Незалежності, 64б м.Здолбунів

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)       

 

РІШЕННЯ

 

 від  5  липня 2018 року                                                         № 504       

 

Про вилучення з оперативного управління

Головного територіального управління юстиції

у Рівненській області частини приміщення

по вул.Незалежності, 64б м.Здолбунів

         Відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 137 Господарського кодексу України, з метою забезпечення реалізації державної та регіональної політики у сфері управління об’єктами комунальної власності,  за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вилучити з оперативного управління Головного територіального управління юстиції у Рівненській області частину приміщення по вул.Незалежності, 64б, м.Здолбунів, що не використовується, площею 263,2 метрів квадратних, яке є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району.

2. Передати дану частину приміщення в оперативне управління комунальній установі «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області.

Надати комунальній установі «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області повноваження балансоутримувача даного майна без зміни власника.

3. Відділу освіти райдержадміністрації, як уповноваженому органу управління комунальною установою «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області,  провести приймання-передачу вказаної частини приміщення до 01.08.2018 року у відповідності до вимог чинного законодавства.  

4. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації, після оформлення відповідних документів, внести зміни до Переліку об`єктів спільної власності територіальних громад району та подати їх районній раді на затвердження.

5. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                                     О.Дацюк

Посилання