Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та біології

29 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

Переможцями стали:

6 клас:

ІІ місце – Лиморенко Олександр, учень Мізоцького НВК (уч. Бекеша С.В.);

ІІ місце – Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Овсійчук В.М.);

ІІ місце – Лучин Микола, учень Суємського НВК (уч. Гетманчук С.П.);

ІІІ місце – Гнатюк Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Наконечна А.А.);

ІІІ місце – Твердохліб Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Шафранська Л.Р.);

ІІІ місце – Сізон Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Селіванова І.В.);

ІІІ місце – Пасічник Михайло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Мельничук Л.О.);

ІІІ місце – Хоменко Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №6 (уч. Мирончук В.Є.);

ІІІ місце – Бабич Анна, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Грицан В.Р.);

ІІІ місце – Товстий Віталій, учень Дерманської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Гомонюк К.Ф.)

7 клас

І місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Орлюк В.О.);

ІІ місце – Кінах Мирослав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Шафранська Л.Р.);

ІІ місце - Кащук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Мельничук Л.О.);

ІІІ місце – Шимчук Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Гончар В.Я.);

ІІІ місце – Біндюк Христина, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Ткачук Л.Т.);

ІІІ місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Горшунова Л.М.);

ІІІ місце – Іваницький Владислав, учень Мізоцького НВК (уч. Бухало С.В.);

ІІІ місце – Маслей Артем, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Орлюк В.О.);

ІІІ місце – Михальчук Зоряна, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Кондратюк В.В.)

8 клас

І місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гмирак Т.Я.);

ІІ місце - Мельничук Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Вознейчук І.А.);

ІІ місце – Гафич Євген, учень Мізоцького НВК (уч. Никитюк А.Р.);

ІІ місце – Демчук Любов, учениця Білашівського НВК (уч. Шуть Ю.А.);

ІІ місце - Дмитерчук Ірина, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Брейтер О.О.);

ІІІ місце – Тихончук Антон, учень Маломощаницького НВК (уч. Алексейчук Г.М.);

ІІІ місце – Кирилюк Оксана, учениця Бущанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Андросюк О.М.);

9 клас

І місце – Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Тимощук В.М.);

ІІ місце – Гнатюк Марія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Ткачук Л.Т.);

ІІ місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Красовська Н.М.);

ІІІ місце – Гуцман Ангеліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Вознейчук І.А.);

ІІІ місце – Чайковський Анатолій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Границька Г.О.);

ІІІ місце – Полюхович Валентина, учениця Суємського НВК (уч. Гетманчук С.П.)

10 клас

І місце – Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Котяй Л.В.);

ІІ місце – Свирида Галина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Саліванова І.В.);

ІІІ місце – Шнайдер Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Галик О.М.);

ІІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (уч. Шуть Ю.А.)

11 клас

І місце – Устянчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Красовська Н.М.);

ІІ місце – Дмитришина Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Вознейчук І.А.);

ІІІ місце – Ковалець Андрій, учень Здобунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Вороб’юк Ю.П.);

ІІІ місце – Касацький Олександр, учень Здолбунівської гімназії (уч. Хоманець Г.П.);

ІІІ місце – Міщук Діана, учениця Мізоцького НВК (уч. Красовська Н.М.);

ІІІ місце – Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Кацеба О.М.).

 

30 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 75 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

8 клас

І місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч.Степанюк М.О.);

ІІ місце – Шершон Валерія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.);

ІІІ місце – Арефіна Владислава, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІІ місце – Петровський Юрій, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Александрук Н.В.);

ІІІ місце – Тихончук Ангеліна, учениця Маломощаницького НВК (уч. Шелест В.М.);

ІІІ місце – Довгаль Катерина, учениця Білашівського НВК (уч. Мачелюк Г.М.)

9 клас

І місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Хом’як Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Дацишина Л.П.);

ІІ місце – Салійчук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.);

ІІ місце – Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІ місце – Палівода Тетяна, учениця Мізоцького НВК (уч. Мельник А.Б.);

ІІІ місце – Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Голуб Петро, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Гураль К.В.);

ІІІ місце – Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Волосик Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.)

10 клас

І місце – Прокопчук Софія, учениця Мізоцького НВК (уч. Федорчук К.В.);

ІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІ місце – Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІІ місце – Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Давидюк Соломія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Кочубей О.О.);

ІІІ місце – Величко Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІІ місце – Шеретюк Катерина, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.)

11 клас

І місце – Панасик Богдана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІ місце – Устянчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Федорчук К.В.);

ІІ місце – Дмитришина Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Притула І.І.);

ІІІ місце – Грицюк Максим, учень Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІІ місце – Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Гураль К.В.);

ІІІ місце – Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Кочубей О.О.);

ІІІ місце – Кватерчук Марк, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Нечипор С.Д.)

 

Посилання