В районі   ведеться  активна робота по укладанню договорів  оренди землі під енергооб’єктами.

Як результат укладено  43 договори оренди землі,  на площу 7,4690га та здійснено їх державну реєстрацію. Процес укладання договорів триває.

 Таку інформацію довів до відома депутатів начальник управління промисловості,  інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Іванюк О.М. на засіданні  постійної комісії з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища, яке  відбулося 5 грудня 2017 року.  

Члени постійної комісії  також заслухали звіти  про виконання районних програм термін дії  яких закінчився та  погодили програму організації рятування людей на водних об'єктах Здолбунівського району на 2018-2022 роки.

  Депутати заслухали звіт голови районної ради про свою діяльність за період з грудня 2016 року по грудень 2017 року, проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018рік та проект районного бюджету на 2018 рік. Загалом всі питання порядку денного члени постійної  комісії  погодили та рекомендували на розгляд пленарного засідання двадцять п’ятої сесії районної ради.

 

Посилання