Привітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування!

Шановні депутати місцевих рад усіх рівнів, голови територіальних громад,

працівники виконавчих апаратів, ветерани органів місцевого самоврядування!

         Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

 Сьомого  грудня своє професійне свято відзначають всі, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

В жовтні 1985 року європейськими державами був схвалений міжнародний пакт, який іменується «Європейська хартія місцевого самоврядування». Цей пакт зіграв і продовжує грати виключно важливу роль у становленні і розвитку територіальних громад.

         Органи місцевого самоврядування нашого району представлені 20 сільськими, однією селищною, міською та районною радами. На виборах в жовтні 2015 року  в нашому районі до місцевих рад обрано 334 депутатів.

Пріоритетним у роботі рад усіх рівнів, кожного депутата був і залишається захист інтересів громадян.

Лише районною радою з грудня 2016  по грудень 2017  року проведено 11  пленарних засідань, на яких розглянуто  понад 190 питань та прийнято 187 рішень,  39 засідань  профільних постійних комісій, де розглянуто  ­ 351 питання. Робота у сесійній залі  завжди проходить конструктивно, чому значною мірою сприяє попереднє обговорення питань у постійних комісіях, залучення до їх підготовки спеціалістів управлінь і відділів райдержадміністрації, представників установ та організацій.

Виконавчий апарат районної ради продовжує розвивати активні форми роботи на місцях:

  • Дні районної ради в місцевих радах;
  • Дні прийому громадян за місцем проживання та роботи головою районної ради, заступником голови;
  • Виїзні депутатські дні;
  • Зустрічі депутатів районної ради з керівниками і спеціалістами управлінь і відділів райдержадміністрації, районних установ і організацій;
  • Координаційно-консультативні ради  з головами територіальних громад.

            Районна рада відкрита для всіх новацій, прозора у своїх діях та рішеннях. Ми завжди підтримуємо ініціативних, людей, депутатів, громадян, які прагнуть діяти, які хочуть змінити життя на краще і яким для цього потрібна допомога.

       Шановні колеги! Бажаю вам непохитної віри і невичерпної сили у захисті інтересів та відстоюванні прав увірених вам громадян.

Переконаний, саме від наполегливості й самовідданості, професіоналізму й компетентності, відповідальності та громадянського  сумління представників місцевого самоврядування залежить  подальший розвиток наших сіл, селищ, міст та успішність справдження України як сильної, багатої та справедливої держави. Врожайних здобутків вам у цій нелегкій, але дуже необхідній і благородній справі,  миру, добра, родинного благополуччя та  наполегливості у реалізації життєвих планів!

З повагою

Голова районної ради      Олег Дацюк

 

Посилання