Вітаємо Здолбунівську гімназію з ювілеєм!

Сьогодні, 8 грудня 2017 року в Здолбунівській гімназії проходить  урочистий захід «Від першої чеської школи до гімназії – 100 років».

Історія Здолбунівської гімназії пов’язана з історією чеських поселенців на Волині. Чеська громада дбала про розвиток шкільної справи. На початку XX століття у Здолбунові проживало більше 1000 чехів і  12 листопада 1917 року урочисто була відкрита  чеська школа. 

За сто років свого існування школа декілька разів перейменовувалася,  і в  2007 році заклад назвали Здолбунівська гімназія.  У гімназії поглиблено вивчають іноземні мови: англійську, німецьку, польську. За багаторічну історію стіни закладу випустили тисячі випускників, які розлетілися по цілому світі і з теплотою згадують про роки навчання.

Сьогодні Здолбунівська гімназія – один з найкращих закладів освіти району та області, учні якого активно беруть участь в шкільному та громадському житті району, перемагають в олімпіадах, конкурсах, як районних,  обласних так і всеукраїнських. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання,   отримані випускниками шкіл у 2017 році Здолбунівська гімназія посіла одинадцяте місце серед навчальних закладів Рівненської області, а за підсумками обласних олімпіад – друге місце в області!

Педагогічний колектив гімназії,  очолюваний директором закладу Іваном Гнатюком, це люди, які віддані своїй учительській професії, які вміють любити дітей і сіяти в їх душах зерна доброго, розумного і вічного. Велике вам спасибі за вашу працю!

Бажаю усім вчителям, учням, випускникам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай життя ваше буде  світлим і радісним, як цей святковий день, а людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З повагою

Голова районної ради                    Олег Дацюк

 

Посилання