Відбулися засідання президії, постійної комісії з питань бюджету та фінансів та сесія районної ради

Спільне засідання президії районної ради і постійної комісії з питань бюджету та фінансів відбулося сьогодні 11 грудня в кімнаті депутата районної ради. Депутати погодили проекти рішень і порядок денний відразу двох сесій чергової двадцять п’ятої, яка відбудеться двадцятого грудня цього року та позачергової двадцять четвертої сесії, яка відбулася відразу після засідання президії та комісії.

На позачергову сесію виносилося три питання порядку денного: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік та про граничні суми витрат на придбання меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів бюджетними установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення районної ради.

Насамкінець засідання депутат районної ради Ольга Марчук висловила зауваження з приводу проведення районної шкільної олімпіади з російської мови. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Антонюк надав роз’яснення з даного питання. Думки депутатів стосовно вивчення російської мови були одностайними: рекомендувати відділу освіти провести роботу щодо можливості вивчення інших іноземних мов в школах району.

 

Посилання