Про внесення  змін до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік

  

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (сьоме скликання)   

РІШЕННЯ

 від 11 грудня 2017 року                                                         № 409   

Про внесення  змін до

Програми економічного та соціального

розвитку Здолбунівського району на 2017 рік

            Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести та затвердити зміни до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» Програми   економічного   та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 30 січня 2017 року № 49 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 22 лютого 2017 року № 264 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік», а саме:

1) у підрозділі «Освіта» пункти 30 та 35 викласти у новій редакції:

«30. Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області на вул.Чеська, 65 б в с.Гільча Друга Здолбунівського району Рівненської області.

Джерело фінансування: кошти на утримання установ освіти, державний та місцеві бюджети.

Відповідальний: Антонюк І.В. - начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної  адміністрації».

            35. Виготовлення робочого проекту «Реконструкція незавершеного будівництва Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області, м.Здолбунів, вул. Устима Кармелюка, 5».

Джерело фінансування: кошти на утримання установ освіти, державний, обласний та місцеві бюджети.

Відповідальний: Антонюк І.В. - начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної  адміністрації».

            2. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                                        О.Дацюк

 

Посилання