Вітаємо переможців районної олімпіади з історії

14 грудня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів. Всього змагалося 86 учнів навчальних закладів району.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії стали:

                                                            8 клас

І місце -  Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІ місце – Ключко Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Грипич Н.О);

ІІ місце - Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.);

ІІІ місце -  Гурайло Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (уч. Середюк Н.В.)

ІІІ місце - Сольникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Дученко О.В).

                                                            9 клас

І місце -  Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце - Піщук Максим, учень Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце - Ліщук Ярослав, учень Новомощаницького НВК (уч. Павловський  С.М.);

ІІ місце - Ящук Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІІ місце - Голуб Дмитро, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Грицюк О.В.);

ІІІ місце - Коханець Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Слободянюк С.І.).              

                                                                 10 клас

І місце  -  Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце -  Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце - Капітула Вадим, учень Ступнівського НВК (уч. Нечипорук Л.В.);

ІІІ місце - Яцюк Соломія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк В.М.).

11 клас

І місце -  Григорук Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Кузьмицька О.С.);

І місце -   Чабала Аліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3(уч. Грипич Н.О.);

ІІ місце - Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце - Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК (уч. Мороз І.М.);

ІІІ місце -   Філіппова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Бабарик В.Л.).                     

 

Посилання