Вітаємо кращих знавців інформатики та економіки серед школярів району!

15 грудня 2017 року на базі Здолбунівської гімназії, Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, № 4 та № 6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 71 учень із 23 ЗНЗ району.

  Переможці олімпіади:

 8 клас

1. Михалко Костянтин, учень Здолбунівської гімназії (вч. Михалко Ю.І.)

2. Гафич Євген, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

2. Петровський Юрій, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Александрук В.В.)

2. Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.)

2. Нєдєльська Анна, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Галик О.І.)

2. Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Галик О.І.)

3. Гураль Марія, учениця Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кондратюк Б.О.)

3. Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Романишин О.М.)

3. Жаловський Давид, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондарук Н.М.)

3. Пантелеймонова Оксана, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Година І.О.)

3. Тимощук Валентина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Парфенюк С.Б.)

9 клас

1. Гмирак Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Нетикша К.Г.)

2. Александрук Андрій, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Александрук В.В.)

2. Гайдук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.)

2. Нагорна Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондарук О.М.)

2. Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК (вч. Шуть Ю.А.)

3. Назарець Максим, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельничук О.О.)

3. Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Парфенюк С.Б.)

3. Кучер Дарина, учениця П’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Палічук С.С.)

3. Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

3. Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії (вч. Михалко Ю.І.)

3. Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Тимощук В.М.)

10 клас

1. Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Тонковид О.П.)

1. Дрозд Андрій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондарук Н.М.)

2. Августюк Роман, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

2. Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (вч. Шуть Ю.А.)

3. Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (вч. Коружинець Г.П.)

3. Липська Іванна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Матвійчук В.А.)

3. Голуб Тетяна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Парфенюк С.Б.)

3. Карпінчук Людмила, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Година І.О.)

11 клас

1. Павлюк Валерій, учень Здолбунівської гімназії (вч. Михалко Ю.І.)

2. Ковалець Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Романишин О.М.)

2. Полюшко Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Мельник І.В.)

2. Рудик Максим, учень Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Матвійчук В.А.)

3. Конько Юрій, учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Романовська О.Ю.)

3. Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Нетикша К.Г.)

3. Науменко Едуард, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (вч. Коружинець Г.П.)

 

18 грудня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. В олімпіаді взяли участь 30 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

         Переможцями стали:

9 клас

І місце – Гальчин Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Племянник Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІІ місце – Стукан Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце – Ріхтер Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Кузьмицький О.С.)

10 клас

І місце – Шнайдер Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Сапанюк Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Кузьмицький О.С.);

ІІ місце – Бондар Марія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Чандик Р.Й.);

ІІІ місце – Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Савчук Т.В.);

ІІІ місце – Свирида Галина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.)

11 клас

І місце – Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Кузьмицький О.С.);

ІІ місце – Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Григорук Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Чандик Р.Й.);

ІІІ місце – Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК  (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Герасимчук Анастасія, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Гедзюк Л.В.);

ІІІ місце – Лобаніч Василь, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Декальчук М.В.)

 

Посилання