Відбулася позачергова сесія районної ради

Сьогодні 11 січня відбулося засідання 26 позачергової сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови ради Олега Дацюка. В сесії взяли участь 24  депутати  районної ради,  голова райдержадміністрації,  керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації.

Перед засіданням сесії депутати обговорили та погодили питання порядку денного сесії  на спільному засіданні президії та постійної комісії з питань бюджету та фінансів.

По питанню «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» проінформував начальник фінансового управління Здолбунівської райдержадміністрації Володимир Нечипорук.  Згідно даного рішення, яке одноголосно підтримали депутати, медицина району отримає 2 млн.грн. на виплату заробітної плати.

Проголосували народні обранці і за рішення про ліквідацію комунального підприємства «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради Рівненської області та про зміни та доповнення до районної програми соціального захисту малозабезпечених громадян на 2017-2019 роки.  

Насамкінець прийнято рішення «Про звернення депутатів Здолбунівської районної ради  Рівненської області до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо підтримки законопроекту№7403-2 щодо відміни правки  Податкового   кодексу України про скасування відшкодування податку на додану вартість на олійні культури».

 

Посилання