Про зміни до районної програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.10.2015 року №929

 

           У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ

від 21 лютого 2018 року                                    № 446

 

Про зміни до районної програми відшкодування

відсотків за кредитами, залученими фізичними

особами на впровадження енергозберігаючих заходів,

на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням 

районної ради від 21.10.2015 року №929

Відповідно до законів України “Про енергозбереження”,   “Про альтернативні джерела енергії”, «Про платіжні системи та переказ коштів Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 року № 69 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01 березня 2010 року № 243 і від 17 жовтня 2011 року № 1056”, з метою підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів населенням району через стимулювання впровадження енергоефективних заходів та керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  зміни до районної програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015 – 2018 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням районної ради від 21 жовтня 2015 року № 929, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В. ).

Голова ради                                                                                            О.Дацюк

 

     

   Додаток  

 до рішення районної ради

від 21 лютого 2018р.

№446

 

Зміни до районної програми відшкодування відсотків за кредитами,

залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015 – 2018 роки

1. У додатку 1 до Програми “Порядок відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів” пункт чотири  викласти у новій редакції:

“4. Для цілей, вказаних у пункті 3 цього  Порядку, Здолбунівська райдержадміністрація щомісяця до 25 числа наступного періоду на  підставі укладених договорів про співробітництво з публічними акціонерними товариствами “Державний ощадний банк України”, “Державний експортно-імпортний банк України”, публічним акціонерним товариством акціонерний банк “Укргазбанк”, публічним акціонерним товариством комерційний банк “ПриватБанк” (далі – кредитно-фінансові установи) та реєстру позичальників, які мають право на отримання відшкодування, перераховує бюджетні кошти, що підлягають відшкодуванню позичальникам, на рахунки відповідних кредитно-фінансових установ для погашення відсотків за кредитами. Кредитно-фінансові установи протягом двох робочих днів перераховують такі кошти на розрахункові рахунки відповідних позичальників, що відкриті в кредитно-фінансових установах, для погашення відсотків за кредитами.”.

 

Заступник  голови ради                                                                          О.Бухало

 

Посилання