Про передачу в оренду приміщень для товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція Здолбунівської районної газети «Нове життя»

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ 

 від 21 лютого 2018 року                                                         №450

Про передачу в оренду приміщень

для товариства з обмеженою відповідальністю

«Редакція Здолбунівської районної газети

«Нове життя»  

           Керуючись частиною 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтею 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція Здолбунівської районної газети «Нове життя», за погодженням з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:          

1. Передати на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» приміщення, що знаходяться за адресою: м.Здолбунів, вул. Л.Українки, 6, та які є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, а саме:

- будинок редакції, загальною площею 224 кв.м.;

- гараж, загальною площею 18 кв.м.

2. Делегувати комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» повноваження щодо приймання-передачі вищезазначених приміщень на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» у відповідності до чинного законодавства. 

3. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» надати повноваження балансоутримувача даного майна

4. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Редакція Здолбунівської  районної газети «Нове життя» приміщення, у яких на час реформування розташовувалася редакція районної газети «Нове життя», що знаходяться за адресою: м.Здолбунів, вул. Л.Українки, 6, та які є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, а саме:

- будинок редакції, загальною площею 224 кв.м.;

- гараж, загальною площею 18 кв.м.

та укласти договір оренди на вищезазначені приміщення строком на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

5.  Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації, після оформлення відповідних документів, внести зміни до Переліку об`єктів спільної власності територіальних громад району та подати їх районній раді на затвердження.

6. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

 

Голова ради                                                                                                             О.Дацюк

 

Посилання