«Розминка від чемпіона» в Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

         01 лютого 2018 року обласний спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона», який проводиться з вересня 2017 року по травень 2018 року завітав до Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Метою заходу є популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді та спортивних досягнень провідних спортсменів Рівненщини.

         Отож Здолбунівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 відвідала майстер спорту України з софтболу, володарка Кубка України, чемпіонка України, член національної збірної Юлія Міронова. Під час зустрічі спортсменка розповіла про здобутки та щоденні тренування, давала відповіді на запитання дітей, демонструвала здобуті особисті нагороди. Особливо цікаво пройшла безпосередня розминка чемпіона з учнями школи, на якій відпрацьовувались спеціальні рухові та фізичні вправи. Ще більший ажіотаж у школярів визвало практичне відпрацювання подачі та ловлі м’яча, пізнання перших навичок гри у софтбол.

    Юлія Міронова подякувала керівництву закладу за гарно організований захід, вручила пам’ятні призи переможцям конкурсу малюнку на спортивну тематику та роздала автографи.  

        

 

Посилання