Продовжується робота в постійних комісіях районної ради

7 лютого цього року відбулися засідання двох постійних комісій районної ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту під головуванням секретаря постійної комісії Оксани Куляші та з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей  під головування голови постійної комісії Василя Ковальчука.

Депутати провели активну роботу по підготовці до сесії,  обговорили і погодили проекти рішень, заслухали інформації про хід виконання районних програм.

 Депутати обох комісій заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, погодили внесення змін до районного бюджету на 2018 рік,

з якими ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук. Начальник управління промисловості,  інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Іванюк проінформував про програму  економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік. 

Крім того, члени постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту розглянули і погодили проект рішення «Про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я  «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство”.

 Членами  постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей було підтримано  та рекомендовано розглянути на сесії  районної ради  інформацію  прокурора про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Здолбунівського району, яку довів до відома депутатів керівник місцевої прокуратури Григорій Нижник.

        

 

Посилання