В районній раді розглянули бюджетні питання

       В рамках підготовки до двадцять сьомої  сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів під головуванням Ігоря Жовтанюка.

     Як і попередні комісії, бюджетна комісія заслухала звіт начальника  фінансового управління Володимира Нечипорука про виконання районного бюджету за 2017 рік. Детально  розглянувши бюджетні запити, листи та  звернення,  депутати погодили внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якими ознайомив начальник фінуправління.

     Крім того, депутати погодили  проекти  рішень про  Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік, про надання грошової допомоги за кошти районного бюджету та про Програму забезпечення депутатської діяльності депутатів Здолбунівської районної ради на 2018 рік.

     Відповідно до ст.80 Бюджетного кодексу України постійною комісією з питань бюджету та фінансів заслухано звіти головних розпорядників коштів про виконання районного бюджету за 2017 рік.

 

Посилання