«Формування безпечної поведінки в кіберпросторі - профілактика кібербулінгу та суїцидальних тенденцій»

23 лютого 2018 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районне методичне об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.

Засідання було присвячене актуальній проблемі на сьогоднішній день - «Формування безпечної поведінки в кіберпросторі - профілактика кібербулінгу та суїцидальних тенденцій».

Під час заходу практичним психологом закладу Мельник Оленою Миколаївною було проведено практичне заняття з елементами тренінгу з профілактики кібербулінгу та суїцидальних тенденцій, із присутніми опрацьовано теоретичний матеріал з означеної проблеми.

Завідувач районного методичного кабінету Глущук Наталія Олександрівна ознайомила присутніх із моделлю формування адекватної поведінки та гуманістичних цінностей учнівської молоді.

Керівник гуртка Король Сніжана провела майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки «Нитками мотаю, душу звеселяю», технологію якої можна використовувати для подолання негативних тенденцій в учнівському середовищі.

 

Посилання