В районній раді вирішували кадрові питання

Депутати двох профільних постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту та з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження  на спільному засіданні, яке відбулося сьогодні  в районній раді, розглянули питання про переукладання контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»  Сумком Олегом Ярославовичем.

В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Олександр Бухало, голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк. 

Заслухавши позицію райдержадміністрації з даного питання, керуючись   пунктом 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постановою Кабінету Міністрів України  від 19 березня 1994 р. №170 «Про впорядкування застосування  контрактної форми трудового договору", пунктом  14.6 Методичних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2018 року, депутати одноголосно проголосували за погодження укладання контракту з головним лікарем Сумком Олегом Ярославовичем на новий термін.

 

Посилання