Про підтримку звернення депутатів Березнівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативних документів в частині приведення посадових окладів працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заро

УКРАЇНА

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ

від 23 травня 2018 року                                                   №492

Про підтримку звернення депутатів

Березнівської районної ради до Кабінету

Міністрів України щодо внесення змін до

нормативних документів в частині приведення

посадових окладів працівників районної

державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати

Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з постійною комісією та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення депутатів Березнівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативних документів в частині приведення посадових окладів працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати, схвалене рішенням Березнівської районної ради від 23 лютого 2018 року №453 (додається).

2. Голові районної ради забезпечити направлення цього рішення до Кабінету Міністрів України та Березнівської районної ради.

  3.Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів (Жовтанюк І.Б.)

Голова ради                                                            О.Дацюк

 

БЕРЕЗНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Сьоме скликання

Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

23 лютого 2018 року                                                                     № 453

Про звернення депутатів Березнівської районної ради до Кабінету Міністрів України

щодо внесення змін до нормативних документів в частині приведення посадових окладів

працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  районна рада

в и р і ш и л а:

1.Схвалити звернення депутатів Березнівської районної ради до  Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативних документів в частині приведення посадових окладів працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати, що додається.

2.Виконавчому апарату районної ради надіслати це рішення до Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної ради, районних рад Рівненської області.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету та фінансів (Прядун М.П.), з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності (Ящук В.Й.).

 

Голова ради                                                               В. Федас

 

Звернення

депутатів Березнівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативних документів в частині приведення посадових окладів працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами) для окремих категорій державних службовців, які працюють в районних державних адміністраціях встановлені посадові оклади на 2018 рік, розмір яких менше мінімальної заробітної плати (3723 грн), а саме: провідний спеціаліст – 3500 грн, спеціаліст – 2643 грн.

Відповідно до наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговування органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» для працівників, зайнятих обслуговування органів виконавчої влади, встановлені посадові оклади на 2018 рік, розмір яких також менше мінімальної заробітної плати, а саме: сторож – 2156 -2171 грн, прибиральник службових приміщень – 2156 грн, водій легкового автомобіля – 2171 - 2354 грн.

Зазначаємо, що захист прав громадян у частині регулювання трудових відносин між роботодавцями і працівниками, підвищення рівня соціальної захищеності працівників та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці є пріоритетними напрямками державної політики.

Враховуючи вищевикладене та з метою недопущення соціальної напруги, зважаючи на обмеженість фінансового ресурсу районного бюджету просимо внести зміни до зазначених вище нормативних документів у частині приведення посадових окладів працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати.

Схвалено

рішення Березнівської

районної ради

23 лютого 2018 року

№ 453

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання