Семінар-тренінг для учителів художньо-естетичних предметів

                                                                      

          3 квітня 2018 року на базі Здолбунівської ЗОШ I-III ст. №4 відбувся навчальний семінар-тренінг для учителів художньо-естетичних предметів, що у 2018-2019 навчальному році будуть працювати у 1 класі.

Захід відбувся на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 17 від 17.01.2018 «Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році», наказу Міністерства освіти і науки України № 34 від 15.01.2018 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи»,  наказу Рівненського ОІППО від 24.01.2018 № 15 «Про організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для  роботи в умовах Нової української школи». У заході взяли участь 77 учителів художньо-естетичних предметів.

Семінар включав теоретичний і практичний блок. В межах теоретичної частини виступили методист з початкової освіти Здолбунівського районного методичного кабінету Батьковець С.І. Вона ознайомила присутніх із особливостями впровадження нового Державного стандарту початкової освіти. Нагорна О.Ю., учитель музичного мистецтва Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 -  з новими типовими освітніми програмами мистецької освітньої галузі, з сучасними методами та прийомами формування наскрізних умінь засобами музичного та образотворчого мистецтва.

Під час практичного блоку учасники навчального семінару-тренінгу познайомились із сучасними методами організації  слухання та інтерпретації музики в початкових класах (Нагорна О.Ю., учитель музичного мистецтва Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 4), із новітніми підходами до організації практичної роботи на уроках образотворчого мистецтва та з нетрадиційними техніками малювання – ефективним засобом розвитку творчих здібностей молодших школярів (учитель образотворчого мистецтва Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 6).

Учасники заходу взяли участь у майстер-класі «Нетрадиційні способи колективного музикування» (Нагорна О.Ю., учитель музичного мистецтва Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ст.. № 4).

Семінар став майданчиком для спілкування, обміну думками та творчими планами щодо подальшої реалізації мистецької освітньої галузі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

 

Посилання