В  районній раді   розпочали  роботу постійні комісії  до  двадцять восьмої сесії районної ради.

 7 травня  2018 року відповідно до затвердженого графіка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань етики, депутатської діяльності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей.

Комісією були розглянуті   питання, що виносяться на розгляд двадцять восьмої сесії районної ради, зокрема: Про зміну до районної програми соціального захисту громадян на 2017-2019 роки; Про надання грошової допомоги за кошти районного бюджету потерпілим від наслідків епізоотії ; Про надання грошової допомоги за кошти районного бюджету та заслухано ряд питань  про хід виконання профільних районних програм.

Також депутати підтримали ряд звернень до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, зокрема:

-  щодо внесення змін до нормативних документів в частині приведення посадових окладів працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати;

- щодо відшкодування витрат за надання пільг окремим категоріям громадян;

- щодо внесення змін до «Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»

Розглядали депутати   клопотання голови Глинської сільської ради щодо вирішення питання покращення житлових умов членів сімей загиблих воїнів АТО, Дацюк М.П. та  Палічук О.М. які є жителями с.Глинськ.

 В ході дискусії   члени комісії прийняли рішення рекомендувати   Глинській  сільській раді вирішити питання щодо включення Дацюк М.П. та  Палічук О.М до  списку обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, як  члени сімей,  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції.

 Членами комісії було погоджено  також порядок денний та проекти рішень двадцять восьмої сесії районної ради.

 

 

Посилання