В Здолбунові вшанували День пам'яті та примирення

      Пишним бузковим цвітом буяє травень… Чисте голубе небо, яскраво світить сонце. В ці погожі весняні дні 8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми відзначаємо це свято як день радості й скорботи, пам'яті й безсмертя, як свято дружби народів, які в ім'я життя і майбутнього власною кров'ю захищали від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.

    В Здолбунові відбулося віче «У молитві єдність», на якому  представниками релігійних конфесій нашого району відслужено спільну панахиду за загиблими, на якій помолилися за вічний спокій тих, хто не вернувся з війни. Після чого до присутніх звернулися священнослужителі, які закликали пам’ятати та молитися про тих, чиє життя забрала жорстока війна, шанувати ветеранів, які на своїх плечах винесли тягар війни.

      Після вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання учасники зібрання поклали вінки та квіти до світлин Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, до пам’ятного знака жертвам політичних репресій в Україні та до Меморіалу Воїнської Слави у міському сквері.

 

Посилання