Активно працювала комісія з питань освіти культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

     Активною була робота депутатів на засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, яке відбулося 10 травня цього року.

      Розпочалося засідання з питання  про розгляд пропозицій відділу освіти райдержадміністрації щодо реорганізації навчальних закладів, з якими ознайомив Ігор Антонюк – начальник відділу освіти райдержадміністрації. При розгляді цього питання участь в роботі комісії взяли директори,  члени педагогічних колективів та батьківських комітетів навчальних закладів. Відповідно до поданих пропозицій, реорганізувати планувалося декілька шкіл району: Новосілківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ», Маломощаницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ»,  Суємський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ», Кунинську ЗОШ І-ІІ ступенів,  Миротинську ЗОШ І-ІІ ступенів. В згаданих школах пропонувалося залишити початкові класи, а учнів 5-9 класів підвозити на навчання шкільними автобусами в  найближчі школи І-ІІІ ступенів. Разом з тим, в даних закладах пропонувалося облаштувати кімнати для повноцінної роботи дошкільних груп. Також Будеразький ДНЗ «Сонечко» пропонувалося перевести у блок 1 класу шестирічок Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів. При розгляді пропозицій депутатами було висловлено ряд слушних зауважень щодо працевлаштування педагогічних працівників, підвезення учнів, збереження приміщень тощо. В результаті обговорення, подані відділом освіти, пропозиції були відхилені.

   . Про дотримання державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів, дотримання правил пожежної безпеки в навчальних закладах розповіли присутнім Денис Гринюк- начальник  Здолбунівського районного сектору  ГУДСНС України в Рівненській області та Сергій Германюк – начальник Здолбунівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області. Вони детально проаналізували, яка проводиться робота щодо забезпечення протипожежного стану,  санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.  

   Начальник фінансового управління Володимир Нечипорук прозвітував про виконання районного бюджету за  перший квартал 2018 року  та проінформував про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

       Депутати заслухали інформації про хід виконання районних програм, погодили прийняття нових програм забезпечення молоді житлом на 2018 -2023 роки та підтримки сімей, дітей та молоді на 2018-2023 роки.

    Також було розглянуто та погоджено депутатами питання про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги».

 

Посилання