Погоджено внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

11 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів під головуванням Ігоря Жовтанюка.

     Бюджетна комісія заслухала звіт начальника  фінансового управління Володимира Нечипорука про виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року та погодила проекти рішень щодо надання грошової допомоги за кошти районного бюджету  жителям району, які потребують лікування та потерпілим від наслідків епізоотії. Детально  розглянувши бюджетні запити, листи та  звернення,  депутати погодили внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якими ознайомив начальник фінуправління.

Жваву дискусію викликало питання про розподіл залишків освітньої субвенції 2017 року. За результатами обговорення, постійна комісія  прийняла рішення доручити фінансовому управлінню райдержадміністрації доповнити проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» наступним пунктом:

«Залишок освітньої субвенції на рахунку районного бюджету на кінець бюджетного періоду 2017 року спрямовується на оплату праці з нарахуванням педагогічним працівникам, а також на оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл.

Першочергово на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання (інтерактивна дошка, інтерактивна панель із вмонтованим комп’ютером, мільтимедійний проектор під’єднаний до комп’ютера вчителя, учнівське комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення, електронні підручники, комутаційне обладнання, тощо), навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи.

     Крім того, депутати погодили  порядок денний  та проекти  рішень  двадцять восьмої сесії   Здолбунівської районної ради.

     

 

Посилання