Відбулось засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження та президія районної ради

14 травня 2018р. відбулось засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження,   на якому розглянуто 21 питання  порядку денного.

Першим депутати розглянули звернення директора ПП «Світахо» щодо облаштування під’їзду з автомобільного шляху міжнародного значення  Київ – Чоп до господарств розташованих по вул. Солов’їній с. Ільпінь Богдашівської сільської ради.  Комісією було прийнято рішення провести спільне засідання по вивченню вищезазначеного питання, запросивши представників: ПП «Світахо», районної ради, райдержадміністрації, управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції,, Служби автомобільних доріг у Рівненській області, відділу у Здолбунівському районі Головного управління   Держгеокадастру.

Начальник відділу експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Рівненській області Гарасюк В. К. довів до відома членів комісії інформацію про стан та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Здолбунівського району.

Також були розглянуті питання щодо реконструкції приміщення шкільної майстерні с. Копитків під гараж та списання трактора Т-40, який стоїть на балансі Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Члени постійної комісії прийняли рішення рекомендувати райдержадміністрації вивчити дані питання та підготувати проекти рішень на наступну сесію.

Заступник начальника  управління промисловості,  інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Бухало ознайомила депутатів з Програмою. підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018-2019 роки та Програмою розвитку малого і середнього підприємництва у Здолбунівському районі на 2018 – 2020  роки, які одноголосно були винесені на розгляд чергової сесії.

      Комісією було   розглянуті  та схвалені чотири проекти, які подаються  на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

Активно долучилися члени комісії до розгляду питання «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік».

Того ж дня відбулося засідання президії районної ради, на якому члени президії погодили порядок денний та проекти рішень 28 сесії районної ради. Додатково включили в порядок денний 5 питань. Загалом на розгляд сесії виноситься 43 питання порядку денного.

 

Посилання