Оголошено конкурс підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018рік

        Згідно з рішенням Здолбунівської районної ради  від 23.05.2018 року № 475

затверджена «Програма підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018-2019 роки». Відповідно до протоколу засідання конкурсної  комісії з визначення переможців конкурсу проектів місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району від 29 травня 2018р. №1 оголошено районний конкурс  підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018 рік (далі – Конкурс). Проекти на Конкурс подають міська, селищна, сільські ради. Вони мають право залучати до розробки проектів ініціативні групи, органи самоорганізації населення, громадські, наукові, консультативні організації.

       Мета конкурсу: підтримка та розвиток місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018 рік, спрямованих на покращення благоустрою населених пунктів та вирішення нагальних проблем громад.

      Сума фінансової підтримки: кошти з районного бюджету виділяються  за умови співфінансування територіальною громадою, яка визнана переможцем конкурсу, в т.ч. спонсорами в розмірі не менше 50 відсотків від вартості проекту. Максимальна сума гранту встановлюється у розмірі 50 тис. грн. для одного проекту.

Максимальна кількість проектів від однієї територіальної громади – не більше двох.

       Кінцевий термін подання заявок – 2 липня 2018року.

        Заявки просимо надсилати на адресу:

м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14 Здолбунівська районна рада

За додатковою інформацією звертатись за телефонами :

2-51-10 – начальник управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації  Іванюк О. М.                                                                    

2-63-05 - начальник відділу діловодства та господарського забезпечення районної ради Герасимчук О. В.

Форма заявки  та вимоги до написання проекту (додаються).

            

 

 

Додатки: 

Посилання