В Здолбунові відбулося свято для обдарованих дітей

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей 30 травня цього року в Здолбунові в Будинку культури цементників відбулося свято «Від таланту дитини – до зірок України». Закінчився навчальний рік, який приніс багато здобутків, перемог, різноманітних досягнень школярів у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях.

В 2016 році районна рада прийняла  районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2016-2018 роки, яка передбачає матеріальне стимулювання учнів-переможців Всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів та змагань, а також учителів, які підготували таких переможців.

Взяв участь у святі і привітав дітей, вчителів та батьків голова районної ради Олег Дацюк, який привітав учнів з досягненнями, з закінченням навчального року та побажав гарних, веселих канікул, а випускникам – успішної здачі ЗНО.  Також Олег Євгенійович наголосив, що районна рада завжди підтримує належне фінансування програми роботи з обдарованою молоддю.

Для всіх гостей заходу музичним подарунком був звітний концерт Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва.

 

Посилання