Про створення комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр»  Здолбунівської районної  ради Рівненської області

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від “__”_____________ 2018 року                                                          №____

Про створення комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр»  Здолбунівської районної  ради Рівненської області

 

 

 

        Відповідно до статей 19, 20 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти,  шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Створити комунальну установу «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної  Рівненської області (юридична адреса: 35701, Рівненська область, місто Здолбунів, вул. Незалежності, буд. 64-б)

2. Затвердити Статут комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області, що додається.

3. Здійснити державну реєстрацію інклюзивно-ресурсного центру Здолбунівської районної ради Рівненської області відповідно до встановленого законодавством порядку.

4. Відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації вчинити дії щодо включення комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області до мережі головного розпорядника коштів.

5.  Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно передбачати фінансування видатків на утримання комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області з районного бюджету.

6. Організацію виконання рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Гридіна С.В.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань  економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник.М.В.) та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики,  фізкультури і спорту (Єнич Н.А.).

Голова   ради                                                                                О. Дацюк

Проект рішення підготував

начальник відділу освіти РДА                       І.В.Антонюк

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

Посилання