Про Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств, які є об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

 РІШЕННЯ

 від 25 липня  2018 року                                                         № 531

 

Про порядок оприлюднення інформації

що стосується діяльності комунальних

 підприємств, які є об'ктами спільної власності

територіальних громад Здолбунівського району

 

        З метою ефективного управління об’єктами спільної власності, територіальних громад Здолбунівського району, забезпечення прозорості, відкритості, вільного доступу до інформації щодо діяльності підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад Здолбунівського району за погодженням з постійними комісіями та  президією районної ради, районна рада                                     

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств, які є об’єктами спільної власності, територіальних громад Здолбунівського району,що додається.     

            2.Комунальним підприємствам, які є об’єктами спільної власності, територіальних громад Здолбунівського району у терміни визначені ст. 78  Господарського кодексу та в додатку до Порядку забезпечити оприлюднення на офіційних веб-сайтах наявної інформації, вказаної у Порядку оприлюднення інформації.

           3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження   (Пасічник М.В.).

          

Голова ради                                                                          О.Дацюк

 

 

 

Посилання