Семінар сільських голів на території Богдашівської сільської ради

     03 липня 2018 року згідно Плану роботи Здолбунівської районної ради відбулося виїзне засідання координаційно-консультативної ради по питанню «Стан сільського господарства і розвиток земельних відносин у Здолбунівському районі». На засіданні були присутні голова Здолбунівської районної ради, перший заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації, заступник начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації, заступник начальника відділу Головного управління Держгеокадастру у Здолбунівському районі, головний спеціаліст Здолбунівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, голови сільських рад, головний редактор Здолбунівської районної газети «Нове життя».

     Теоретична частина відбулася в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради. Голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк розпочав засідання та ознайомив усіх присутніх з планом роботи.

     Заступник начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації Л. П. Дмитрук наголосив на першочерговому питанні забруднення біосфери пестицидами та отрутохімікатами, негативного впливу на природу і людей. Учасники координаційно-консультативної ради обговорили питання безпеки, адже у багатьох населених пунктах власні угіддя розташовані поблизу полів, де розпилюють пестициди.

      Про використання коштів, які надійшли від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва ознайомив заступник начальника відділу Головного управління держгеокадастру в Здолбунівському районі Дрозд В. В..

     На території Здолбунівщини були виявлені спалахи африканської чуми свиней. З цього питання доповіла головний спеціаліст Здолбунівського районного управління ГУ Держспоживслужби в Рівненській області Олена Куренчук.

     Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Вікторія Ковтонюк інформувала про порядок надання населенню пільг та субсидій.  

       Практична частина координаційно-консультативної ради розпочалася із вивчення роботи виконкому Богдашівської сільської ради. Учасники семінару оглянули об’єкти водного фонду с. Ільпінь та с. Орестів, ознайомились з роботою фермерського господарства «Родина-плюс» (приватний підприємець Хабатюк І. А.) та молочної ферми ПСП «Хлібороб», яка оснащена за всіма сучасними технологіями (керівник Мосійчук П. Й.).

     Насамкінець практичної частини координаційно-консультативної ради  сільські голови побували на виробництві меблів ТОВ «Морган Феніче» у Квасилові.

       Такі семінари гуртують очільників органів самоврядування. Вносять у їх стосунки своєрідний дух змагання, який зобов’язує до удосконалення роботи, стимулює рух вперед, спонукає заслуговувати довіру і підтримку  людей. А це для сільського голови – найважливіше.

 

 

 

Посилання