Відбулося засідання двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

5 липня в залі засідань районної ради відбулася двадцять дев'ята позачергова сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова райради Олег Дацюк. В роботі сесії взяли участь 30 депутатів районної ради із 34 обраних.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Одег Дацюк та перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк вручили Почесні грамоти обласної державної адміністрації начальнику фінуправління райдержадміністрації  - Нечипоруку В. М. та  директору Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – Ліщинському В. Д.

Обравши робочі органи та затвердивши порядок денний і регламент роботи сесії, перейшли до розгляду питань порядку денного. Депутатами були прийняті рішення - про здійснення  повноважень щодо управління закладами освіти, про продовження терміну дії контракту з директором П'ятигірської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області, про вилучення з оперативного управління Головного територіального управління юстиції у Рівненській області частини приміщення  по вул.Незалежності, 64б м.Здолбунів, про створення комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр»  Здолбунівської районної  ради Рівненської області також внесенні зміни та доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік та районного бюджету на 2018 рік.

 

Посилання