Розпочали роботу постійні комісії районної ради сьомого скликання

16 липня 2018 року   відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань депутатської етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей під керівництвом головуючого Василя Ковальчука. Депутатами було розглянуто та підтримано  14 питань порядку денного постійної комісії.

         Зокрема, члени постійної комісії заслухали інформації  прокурора про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Здолбунівського району та

заступника начальника Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Здолбунівського району. Погодили програму зайнятості населення Здолбунівського району на 2018-2022 року та програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Здолбунівському районі на 2018 - 2020 роки.

Також, депутати погодили проект рішення щодо Порядку оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств, які є об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району.

      Одноголосно члени постійної комісії підтримали  порядок денний тридцятої сесії районної ради.

 

Посилання