Відбулася позачергова сесія районної ради

Плідно та злагоджено попрацювали депутати,  готуючись до  пленарного засідання тридцять першої сесії  районної ради, яке  відбулось 27 серпня 2018 року.    Зокрема,  на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету та фінансів,  постійної комісії з питань агропромислової політики та земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища, постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей та президії районної рад було обговорено та рекомендовано  на розгляд пленарного засідання районної ради 5 питань порядку денного.

         В основному питання стосувалися змін до районного бюджету на 2018 рік, змін до районних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції до 2018 року та програми  економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік. Також, було погоджено надання надр у користування Товариству з обмеженою відповідальністю «Полюс» ЛТД з метою геологічного вивчення Західної ділянки Здовбицького родовища пісків Здолбунівського району Рівненської області площею 4,5 га.  та  питання надання грошової допомоги на лікування  важкохворим жителям району.

           На пленарному засіданні депутати одноголосно підтримали  всі питання порядку денного. Відповідно прийнято 5 рішень районної ради.

                    З поміж іншого, за пропозицією депутата районної ради О.Марчук у зв'язку із загостренням конфлікту на Сході України  було прийнято рішення  на кожній сесії районної ради  вшановувати хвилиною мовчання  пам'ять загиблих воїнів АТО.

 

Посилання