Здолбунівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради.

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

директора комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради.

 

         Здолбунівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради.

Повне найменування установи: комунальна установа «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області

Місце знаходження закладу: 35701, Рівненська область, місто Здолбунів, вул. Незалежності, буд. 64-б.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту , виходячи з установлених:

 • посадового окладу, встановленого відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;
 • підвищень посадового окладу (за наявність  кваліфікаційної категорії);
 • надбавок (за вислугу років, почесне звання);
 • доплат (за науковий ступінь тощо).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у виконавчий апарат Здолбунівської районної ради (м. Здолбунів, вул.Грушевського, 14 каб.218) наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копію документа про вищу освіту;
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності ;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 • Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Останній термін подання документів 26 вересня 2018р.

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

 • кваліфікаційного іспиту та співбесіди, яка передбачає презентацію перспективного плану розвитку Здолбунівського  ІРЦ, поданого кандидатами на посаду директора.
 • Кваліфікаційний іспит для претендентів на посаду проводиться за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту, його складова та тривалість визначено рішенням районної ради від 25 липня  2018 року №524 «Про затвердження Положення про  конкурсний відбір на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи« Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради.

Дата проведення конкурсу – 11 жовтня 2018р.

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Уповноважена особа:  Біндюк Н. О. – керуюча справами виконавчого апарату районної ради: тел. 2-63-05, e-mail, radazdol@icc.rv.ua

 

 

Посилання