Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІI ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області

Протокол від 09 жовтня 2018р. №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Уїздецької загальноосвітньої школи I-III ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області..

Перелік осіб, допущених на заміщення вакантної посади директора Уїздецької загальноосвітньої школи I-IIIст. Здолбунівської районної ради Рівненської області (згідно протоколу конкурсної комісії від 09.10.2018р. №1)

Протокол від 22 жовтня 2018р. №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Уїздецької загальноосвітньої школи I -IIIст.

Протокол від 14 листопада 2018р. №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Уїздецької загальноосвітньої школи I-IIIст.

Оголошення про результати конкурсу

Відеофіксація засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Уїздецької ЗОШ I-IIIст.

 

Посилання