Виїзне засідання на березі Дністра

 21 вересня  відбувся виїзний День депутата Здолбунівської районної ради на території Івано-Франківської області на тему «Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері освіти, охорони здоров’я та культури».  Представники депутатського корпусу,  очолюваного головою районної ради Олегом Дацюком,  відвідали Галицьку районну раду,  де взяли участь в засіданні «круглого столу»  за участі голови, заступника та працівників Галицької районної ради, голів постійних комісій районної ради та депутатських фракцій, голів місцевих рад, керівників установ та організацій Галицького району.

   Спершу учасники «круглого столу» ознайомилися з  презентацією Галицького району, яку провів голова районної ради Павло Андрусяк. Після чого про роботу закладів освіти, культури розповіли начальник відділу освіти Галицької районної державної адміністрації Іван Матейко та начальник  відділу культури  Марія  Іваськів. Начальник фінансового управління Галицької адміністрації Марія Бойчук розповіла про особливості наповнення бюджету району, фінансування галузей.

Учасники Дня депутата  відвідали  комунальний заклад  «Галицька центральна районна лікарня», Комарівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомилися з роботою ПрАТ «Івано-Франківськцемент» в с.Ямниця.

Ефектним завершенням Дня депутата стала екскурсія Національним заповідником  Давній Галич, у якому є ряд пам'яток європейського значення. Місто Галич, яке  дало назву усій Галичині, - в минулому - це  культурний центр Київської Русі та столиця Галицько-Волинської держави. Заповідник Давній Галич займає площу 80 квадратних кілометрів і, крім самого Галича, розташований на території кількох сіл, які в той чи інший час були центром княжої столиці. Здолбунівчани побували  в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, біля Княжої криниці в с.Крилос, на майдані Різдва м.Галич. Екскурсія по Галичі була надзвичайно цікавою і пізнавальною, адже місто зародилось на історичній українській землі, яка в середньовіччя відіграла надзвичайну роль.

Підсумовуючи проведення Дня депутата, районні обранці відзначили потрібність проведення таких заходів і надалі. «На власні очі ми мали можливість побачити, як розвиваються територіальні громади в сусідній області, відвідали заклади освіти, культури, охорони здоров’я та почерпнули для себе багато нового та корисного», — відмітив голова райради Олег Дацюк.

 

Посилання