Школярі Здолбунівщини взяли участь в конкурсі «Поліські пересмішники»

          03 жовтня 2018 року на базі Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва відбувся районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники», який проводився з метою розвитку дитячої і юнацької виконавської майстерності. У майстерності прочитання гумористичних творів змагалися 32 учні.

      Журі районного огляду-конкурсу відзначило хорошу підготовку конкурсантів, а саме: знання текстів, артистизм, уміння засобами слова передати власне сприйняття творів поетів-гумористів. Вдало підібрали сценічні костюми для читців у таких закладах, як Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей», Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів і Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва.

          Врахувавши рішення членів журі, переможцями стали:

серед закладів міста (старша вікова категорія)

  • І місце - Одукалець Станіслав (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель І.Трофімчук);
  • ІІІ місце – Теребінська Валентина (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Н.Слободенюк).    

серед закладів міста (молодша вікова категорія)

  • І місце – Поліщук Єлизавета (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель О.Синицька);
  • ІІ місце – Одукалець Артем (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Т. Михалевич);
  • ІІ місце - Шарафан Андрій (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Ж.Осік);
  • ІІІ місце - Чаюк Андрій (Здолбунівська ЗОШ І ступеня №7, вчитель  І. Мовчанюк);
  • ІІІ місце – Дильовий Олександр (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Л.Литвин).   

серед закладів нового типу (старша вікова категорія)

  • І місце - Федуш Василь (Мізоцький НВК, керівник О.Каліш);
  • ІІ місце – Мартинчук Сергій (Ступнівський НВК, учитель М.Костюк).    

серед закладів нового типу (молодша вікова категорія)

  • І місце – Коба Дар’я (Здолбунівська гімназія, вчитель А. Колбасова).

 серед сільських шкіл І-ІІІ ступенів (старша вікова категорія)

  • І місце – Ісупов Богдан (Глинський НВК, учитель І.Загалевич);
  • ІІ місце – Дудяк Владислав (Дерманський НВК, учитель О.Шепельчук).

серед сільських шкіл І-ІІІ ступенів (молодша вікова категорія)

  • І місце – Конюшек Андрій (Спасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Ю.Конюшек);
  • ІІ місце – Бондар Тетяна ( Бущанський НВК, учитель Н.Бондар);
  • ІІ місце – Матвійчук Вікторія (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель О.Демчук);  
  • ІІІ місце – Козік Богдан (Будеразька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Г.Грицан);
  • ІІІ місце – Козяр Тетяна (Білашівський НВК, учитель Т.Круглик)

серед сільських шкіл І-ІІ ступенів (молодша вікова категорія)

  • І місце -  Парфенюк Максим (Новомощаницький НВК, учитель С.Козік);
  • ІІ місце – Чижик Олександр (Новомильська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель О.Соловйова);
  • ІІІ місце – Давидюк Дмитро (Новосілківський НВК, учитель М.Шевчук);
  • ІІІ місце – Ніверчук Аліна (Новомильська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель С.Васьон);
  • ІІІ місце – Панасюк Тетяна (Суємський НВК, учитель В.Миронюк);
  • ІІІ місце – Прислупський Влас (Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель  Л.Добровольська).

       Серед груп читців-гумористів І місця журі одноголосно присудило учням Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва у складі Остапчук Олени та Семенюк Діани (керівник Ю.Бржечко),  Мізоцького НВК у складі Власюк Марії та Федуша Василя (керівник О.Каліш), Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Чижевського Олександра і Шостак Поліни (вчитель І. Косік) 

   

Посилання