Освітянські питання обговорювали в районній раді

          9 жовтня ц.р. заступник голови районної ради Олександр Бухало провів робочу нараду з питання забезпечення виплати заробітної плати педагогічним працівникам району у 2018 році.

    У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк, заступник голови райдержадміністрації Сергій Гридін, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук, начальник та головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації Ігор Антонюк та Галина Соботницька.

     Під час наради було обговорено потребу в коштах на оплату праці педагогічним працівникам у четвертому кварталі ц.р. з врахуванням посадових окладів, обов’язкових виплат та надбавок, стимулюючих виплат в т.ч. виплати щорічної грошової винагороди вчителям.

      Також було підняте питання наповнюваності класів та дотримання нормативів при складанні штатних розписів закладами освіти.

     9 жовтня ц.р. в районній раді проходили засідання конкурсних комісій з питань заміщення вакантних  посад керівників закладів освіти району.

Так, конкурсними комісіями розглянуто документи кандидатів та визначено перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад:

  • директора П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області Здолбунівської  районної ради;
  • директора Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області Здолбунівської  районної ради
  • директора комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради.

 

 

Посилання