Продовжується робота в постійних комісіях районної ради

      Перед пленарним засіданням тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання питання порядку денного  розглядаються на постійних комісіях. 18 жовтня поточного року  відбулося засідання двох постійних комісій: з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження під керівництвом Миколи Пасічника та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту під головуванням Наталії Єнич і  розглянули ряд питань, які належать до їх компетенції.

    Члени обох постійних комісій заслухали звіт начальника фінуправління райдержадміністрації Володимира Нечипорука про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та  погодили проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

  Заслухано і погоджено депутатами проекти рішень про виконання районних програм, зокрема: підтримки молоді на 2016-2020 роки та музейної справи в районі на 2014-2020 роки.

 Одним із питань, яке розглядалося на комісіях було питання про реорганізацію Здолбунівської центральної районної лікарні у комунальне некомерційне підприємство «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради.

  Також члени комісій погодили проект рішення про контракт з директором комунальної  установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області.

 

Посилання