Депутати підтримали звіт голови ради одноголосно

      У середу, 24 жовтня відбулася  тридцять третя сесія Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням Олега Дацюка. В роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати  районної ради, які розглянули та прийняли рішення по 26 питаннях порядку денного.

      Всі питання були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях та президії районної ради.

      Одним із основних питань був звіт голови районної ради про свою діяльність за період з грудня 2017 року по жовтень 2018 року. Олег Євгенійович ознайомив із звітом в формі презентації. В  обговоренні звіту взяв участь депутат Олександр Колінько. Депутати підтримали звіт голови ради одноголосно.

    Депутати  прийняли  Комплексну програму енергоефективності Здолбунівського району на 2018-2025 роки та  внесли  зміни до програм економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік і  здійснення відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян залізничним транспортом на приміському сполученні Здолбунівського району на 2018-2020 роки. Разом з тим, прийняли рішення про хід виконання районних програм.

Одностайними були народні обранці і при прийнятті кадрових рішень: про контракт з директором комунальної  установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області та про контракт з директором П’ятигірської  загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області. Вітаємо Устянчук Наталію Анатоліївну та Щебет Марію Дмитрівну з обранням на посади.

Проголосували депутати за  реорганізацію Здолбунівської центральної районної лікарні у комунальне некомерційне підприємство «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради, що дасть змогу підвищити рівень медичного обслуговування населення, розширити можливості щодо його доступності та якості.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук прозвітував про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та проінформував, які зміни вносяться в районний бюджет. Зокрема, рішенням районної ради кошти  в сумі 285 тис.грн. спрямовуються на придбання ліків для пільгової категорії населення, в т.ч. інсуліну.

Підтримали депутати і два звернення:  до   народних  депутатів України  щодо подолання вето Президента України  на Закон України №5495  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів»    та до Президента України П.О.Порошенка щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Насамкінець засідання  одноголосно підтримано депутатський запит депутата районної ради Миколи Ужеліна про ремонт дороги.

   

 

Посилання