Про районну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

      РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ 

 

від 19 грудня  2018 року                                                          №601

 

Про районну соціальну програму забезпечення

рівних прав та можливостей жінок

і чоловіків на період до 2021 року

 

На виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 року № 273 «Про затвердження Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року»,  з метою впровадження гендерних підходів у всі сфери життєдіяльності суспільства,  керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1.          Затвердити  районну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року ( далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13.09.2018  № 386,  що додається.       

2.    Районній державній адміністрації спільно сільськими, селищною, міською радами та відповідальними виконавцями  забезпечити організацію та виконання заходів передбачених Програмою.

       3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформувати районну раду про хід виконання Програми щорічно до 01 лютого.

       4. Організацію виконання покласти на заступника голови райдержадміністрації  Гридіна С.В.

5. Контроль за виконанням рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей (Ковальчук В.В.). 

Голова ради                                                                                О. Дацюк

Посилання