Про проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ 

 від 19 грудня  2018 року                                                          № 587       

 

Про проект Програми економічного

та соціального розвитку

Здолбунівського району на 2019 рік

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Іванюка О.М. про проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік (далі проект Програми – 2019), за погодженням із постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Проект Програми – 2019 прийняти за основу (додається).

2.  Доручити районній державній адміністрації:

2.1. При розробленні Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік врахувати пропозиції та зауваження, які надійшли під час обговорення проекту Програми – 2019.

            2.2. Розробити Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік з урахуванням соціально-економічної ситуації в районі, наявності бюджетних призначень на 2019 рік, першочерговості виконання заходів та подати її на затвердження районною радою в установленому порядку.

3. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

            4. Контроль за виконанням вказаного рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

 

         Голова ради                                                                                                             О.Дацюк                                                       

 

 

Посилання