Про районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Здолбунівському районі на період до 2020 року

 

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ 

 від 19 грудня 2018 року                                                         № 596

Про районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Здолбунівському районі на період до 2020 року

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 435 «Про затвердження Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 № 231-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання дорожньому травматизму, вжиття додаткових заходів щодо усунення причин та умов, які призводять до аварійності на дорогах, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, поліпшення експлуатаційного стану доріг, вулиць, захисту життя і здоров’я  громадян, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього   руху   у   Здолбунівському   районі   на   період   до   2020   року (далі - Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 12 листопада 2018 року № 539 «Про районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Здолбунівському районі на період до 2020 року»,  додається.

2. Районній державній адміністрації:

2.1. Спільно з відповідальними виконавцями, зазначеними у додатку до Програми, забезпечити організацію та виконання  Програми.

            2.2. Про хід виконання Програми інформувати районну раду за підсумками року.

2.3. При внесенні змін до районного бюджету передбачити кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

3. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

 

Голова ради                                                                                                            О.Дацюк

 

 

Посилання