Вітаємо переможців районної олімпіади з української мови і літератури

22 листопада 2018 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 90 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

27 учасників стали переможцями, а саме:

7 клас

І місце – Мулько Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (учитель Михалевич Т.В.).

ІІ місце – Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Кремінська Т.А.).

ІІ місце – Орлова Софія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Бабич Анна, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Грицан Г.М.).

ІІІ місце – Гайналій Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Бишук Л.С.).

ІІІ місце – Коломис Аліна, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (учитель Галич З.В.).

8 клас

І місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Поліщук Н.В.).

ІІ місце – Голуб Катерина, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.). 

ІІ місце – Тимощук Вікторія, учениця Суємського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ» (учитель Антонюк В.М.).

ІІІ місце – Васькевич Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учителі: Савчук Н.П., Садовська В.В.).

ІІІ місце – Кацеба Анастасія, учениця Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» (учитель Стецюк І.Р.).

ІІІ місце – Склянчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Синицька Н.В.).

9 клас

І місце – Фрідріх Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Слободенюк Н.Т.).

ІІ місце – Сальникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Шевцова Р.В.).

ІІ місце – Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (учителі Савчук Н.П., Кравченко Т.К.).

ІІІ місце - Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» (учитель Синяк С.П.).

ІІІ місце – Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (учитель Паламарчук Н.М.).

ІІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Парфенюк А.А.).

ІІІ місце – Свердлюк Анастасія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Бабич С.Й.).

10 клас

І місце – Киричук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Ющак Е.Р.).

ІІ місце – Заборовська Ірина, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» (учитель Поліщук Н.В.).

ІІ місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Ковальчук Ангеліна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Білінська Л.В.). 

ІІІ місце – Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Овдіюк Л.Ф.).

11 клас

І місце –  Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (учитель Сидорук Н.Д.).

ІІ місце – Кісільчук Богдана, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Васьковська С.Ф.).

ІІІ місце – Бібко Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учитель Ковальчук Л.Є.).

ІІІ місце – Куковинець Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.).

 

Посилання