Вітаємо кращих знавців району з географії та астрономії

29 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 67 учнів  закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями стали:

8 клас

І місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Мельник Владислава, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Корольова Мар’яна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Склянчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Михальчук Зоряна, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Якимчук М.І.);

ІІІ місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.);

ІІІ місце – Дорощук Ольга, учениця Новомощаницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (уч. Павловський С.М.);

ІІІ місце – Троцюк Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Савчук Т.В.);

ІІІ місце – Дікало Назар, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Романюк Андрій, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.); 

ІІІ місце – Борейчук Станіслав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч.Семенюк Т.Ф.);

9 клас

І місце – Лановейчик Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Климчук Соломія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Оксенюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.);

ІІІ місце – Ключко Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІІ місце – Петровський Юрій, учень Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Бартощук В.В.);

ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Бучинська Г.О.);

ІІІ місце – Порейко Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Савчук Т.В.);

ІІІ місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

10 клас

І місце – Гальчин Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Мільчик Олександр, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Свердлюк Богдана, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.);

ІІІ місце – Назарук Марк, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Руда Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.).

ІІІ місце – Паламарчук Каріна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІІ місце – Галюк Діана, учениця Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Кулік І.П.).

11 клас

І місце – Шнайдер Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Назарук Віллі, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІ місце – Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.).

ІІІ місце – Корольчук  Василь, учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Бідюк Л.Ф.);

ІІІ місце – Осік Катерина, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Яцюк Соломія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Воробель О.В.);

ІІІ місце – Прокопчук Андрій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.).

   30 листопада 2018 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Він об’єднав 11 учасників. Переможцями олімпіади стали:

10 клас

І місце - Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» (уч. Никитюк А.Р.);

ІІ місце - Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Рудик Н.В.);

ІІІ місце - Сподинюк Лілія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (уч. Кузьмицький О.С.).

 11 клас

І місце - Авгущук Роман, учень Мізоцького НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» (уч. Никитюк А.Р.);

ІІ місце - Сапанюк Максим, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (уч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце - Ткачук Віталій, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (уч. Карпетченко В.М.).

Посилання