Питання соціального обслуговування населення розглядалися в районній раді

       6 грудня цього року в районній раді під головуванням голови ради Олега Дацюка відбулося засідання Координаційно-консультативної ради на тему: «Про роботу органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо наповнення та ефективного використання бюджетних коштів у 2018 році, особливості формування бюджету на 2019 рік та Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік. Про надання соціальних послуг населенню».

     Засідання відбулося в День Збройних сил України і напередодні професійного свята Дня місцевого самоврядування. Тож голова ради насамперед привітав всіх присутніх із святами та нагородив подяками районної ради та райдержадміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування, за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток місцевого самоврядування Урвенського сільського голову Лідію Балабат та Здовбицького сільського голову Світлану Годину.

     В роботі Координаційно-консультативної ради взяли участь заступник голови районної ради Олександр Бухало, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук, начальник управління Державного казначейства у Здолбунівському районі Руслана Рядченко, начальник управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Іванюк, директор Здолбунівського районного територіального центру            соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Анатолій Ліщинський, начальник відділу грошових виплат і компенсацій Здолбунівського управління соціального захисту населення Людмила Якубчик.

Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік проінформував начальник фінуправління райдержадміністрації Володимир Нечипорук.

Про нові правила нарахування субсидій населенню розповіла  начальник відділу грошових виплат і компенсацій Здолбунівського управління соціального захисту населення начальник відділу Людмила Якубчик.

Інформацію про формування проекту Програми соціально-економічного розвитку  Здолбунівського району на 2019 рік , про основні пріоритети, завдання та заходи соціально-економічного розвитку на 2019 рік довів до відома учасників засідання  начальник управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Іванюк.

Руслана Рядченко -  начальник управління Державного казначейства у Здолбунівському районі довела до відома присутніх про порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів та основні питання завершення бюджетного року. Руслана Юріївна наголосила, що з метою завершення бюджетногот2018 року та початку 2019 року розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів необхідно проаналізувати залишки невикористаних коштів субвенцій.

Практична частина засідання розпочалася в Здолбунівськму районному територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг), де голів територіальних громад зустрів директор закладу Анатолій Ліщинський. Учасники заходу ознайомилися з матеріально-технічною базою відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, що у м.Здолбунів по вул. Г.Мазепи, 25, яке найближчим часом розпочне функціонувати в капітально відремонтованому приміщенні колишньої залізничної лікарні і буде надавати комплекс соціальних послуг. В зимові місяці в цьому ж приміщенні функціонуватиме пункт обігріву. Після чого голови територіальних громад відвідали капітально відремонтовану в 2017 році терцентром будівлю на території колишньої залізничної лікарні. Анатолій Дмитрович в формі презентації ознайомив присутніх з послугами, які надаються терцентром.  Зокрема, тут проводить заняття «Університет третього віку», клуби за інтересами, надаються юридичні послуги підопічним юрист-консультом установи,  психологічна реабілітація та соціально-побутова адаптація.

Після чого учасники Координаційно-консультативної ради  переїхали до Будеразької  сільської  ради, де побували у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру. Керівники територіальних громад району ознайомилися з побутовими умовами підопічних, їх харчуванням, проведенням дозвілля. А деякі сільські голови змогли зустрітися та поспілкуватися з своїми односельцями.

Відвідали керівники громад  і  Будеразьку загальноосвітню  школу І-ІІІ ступенів, з роботою якої ознайомила директор закладу Ольга Поліщук.

 

Посилання