Розпочали роботу постійні комісії районної ради сьомого скликання

11 грудня 2018 року   відбулося засідання двох постійних комісій районної ради.

Першою роботу розпочала комісія з питань депутатської етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей під головуванням Василя Ковальчука. Депутатами було розглянуто та підтримано  13 питань порядку денного постійної комісії.

 Зокрема, члени постійної комісії заслухали інформацію військового комісара Плачінти П.М. про хід виконання програми  забезпечення заходів оборонної роботи в Здолбунівському районі на 2016 - 2020 роки.

 Одноголосно депутати погодили районну соціальну  програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, що має на меті  удосконалення механізму забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків  у всіх сферах життя суспільства та впровадження європейських  стандартів рівності. Також погоджені зміни до районних програм «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» та соціального захисту учасників  антитерористичної операції, якими передбачене додаткове фінансування заходів відповідних програм.

 В другій половині дня провела  засідання  постійна комісія з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища під головуванням Олександра Данилюка.

Депутати брали активну участь в обговоренні питань порядку денного постійної комісії, розглянули звіти про виконання районних програм підтримки збільшення обсягів виробництва ярої пшениці та гречки у Здолбунівському районі на 2016-2018 роки та розвитку тваринництва Здолбунівського району на 2016- 2018 роки.

Одноголосно члени двох постійних комісій підтримали порядок денний тридцять четвертої сесії районної ради та  обговорили плани роботи постійних комісій на 2019 рік.

 

 

Посилання